Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

 
Встановлення факту, що має юридичне значення, та зміна національності.    

В період СРСР в паспорті особи, яка проживала в цій державі зазначалась національність. Багато людей приховували свою національність, побоюючись переслідувань з боку держави. Особливо це стосувалось «євреїв», «поляків» та інших національних меншин, тому в паспорті в графі національність вони зазначали - «росіянин».
 
 
На даний момент багато людей з паспортами громадянина України бажають виїхати за кордон до іншої держави, та отримати там громадянство. Для цього їм необхідно надати, якісь аргументи про те, що у них є всі підстави для набуття громадянства в тій чи іншій державі.
 
 
Одним з таких аргументів є національність особи. Так, якщо особа польського або іншого походження, то в паспорті СРСР (який був раніше) в графі національність це обов’язково зазначалось. І навіть, якщо в паспорті зазначалось, що особа за національністю «росіянин», але є якісь додаткові умови про те, що дана особа «єврей», «поляк», або належить до іншої національності, то через суд наші адвокати встановлять факт про належність особи до тієї чи іншої національності.
  
Якщо у Вас є необхідність в зміні національності, звертайтесь до нас за тел. 233-33-43 і ми через суд встановимо даний факт і допоможемо Вам набути громадянство іншої держави.