Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

Територіальні підрозділи Головного управління Міндоходів у м. Києві мають всі необхідні умови для виконання конституційного обов’язку щодо декларування доходів. У столичних Центрах обслуговування Міндоходів бажаючих подати декларацію зустрічає консультант-модератор та вказує на відповідне віконце. У відведеному місці кожен громадянин має змогу заповнити безкоштовний бланк декларації та, за необхідності, скористатись зразком заповненої декларації, або допомогою фахівця-консультанта. Також, у Центрах передбачено вільний доступ до комп’ютерів, на яких можна заповнити електронну форму декларації та надіслати її через Інтернет. Єдина вимога – мати, або отримати в будь-якому сервісному центрі Міндоходів ключ цифрового підпису.
Надіслати декларацію про доходи можна і вдома, або в іншому місці де є комп’ютер та вихід в Інтернет. Для цього необхідно мати власний цифровий підпис, завантажити із сайту Акредитованого центру сертифікації ключів й встановити програмне забезпечення «Програмний комплекс користувача ЦСК», авторизуватись та розпочати роботу.
Для зручності на суб-сайті ГУ Міндоходів у м. Києві функціонує сервіс «Декларування он-лайн», який дає змогу сформувати електронну версію декларації про майновий стан та доходи.
Загалом, 320 киян вже скористались вказаною послугою та подали декларації в електронному вигляді.          
 
 
ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві