Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

29.10.2010
Відбулося засідання Ради суддів України
 
    22 жовтня 2010 року у приміщенні Державної судової адміністрації України (м. Київ, вул. Липська, 18/5) відбулося чергове засідання Ради суддів України.
 
    Під час засідання було обговорено стан фінансування заходів пов’язаних із прийняттям Закону України «Про судоустрій і статус суддів», звіт Рахункової палати України «Про результати аудиту ефективності використання Державною судовою адміністрацією України бюджетних коштів на створення та функціонування Єдиного державного реєстру судових рішень», результати перевірки повідомлення судді Южноукраїнського міського суду Миколаївської області Волкової О.І. з приводу посягання на суддівську незалежність та вчинення тиску під час розгляду кримінальної справи, інше.
 
    На своєму засіданні Рада суддів розглянула план роботи на 2011 рік та затвердила графік засідань Ради суддів України на 2010-2011 роки.
 
    Рада суддів України,  відповідно до пункту 3 частини 5 статті 127 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Положення про Раду суддів України, затвердженого Х позачерговим з`їздом суддів України від 16 вересня 2010 року, прийняла рішення про звільнення Віктора Капустинського з посади заступника Голови Державної судової адміністрації України з 12 жовтня 2010 року за переведенням для подальшої роботи в апараті Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.
 
    Також, рішенням № 12 Ради суддів України затверджено Положення про Державну судову адміністрацію України.