Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

Доброго дня!!! У мене таке запитання до Вас. Я одружувався і всиновив її дитину, вона в шлюбі не була...дитині тоді було 3 роки...зараз ми розлучені і вона мене подала на аліменти на двох дітей (одну мою і на усиновлену). Напишіть будь ласка чи я можу відказатись від дитини, яку всиновив. Дякую.
 
 
Ответ адвоката
 
 
Відмова від батьківства - це, в першу чергу, пасивна дія, тобто 3-тя особа може ініціювати процес щодо позбавлення батьківських прав особи у звязку з невиконанням нею своїх обовязків щодо дитини. Активна дія зі сторони батька щодо добровільної відмови від дитини законодавством не передбачена.
Відповідно до ст. 238 Сімейного Кодексу України усиновлення повнолітньої особи може бути скасовано судом за взаємною згодою усиновлювача і усиновленого або на вимогу одного з них, якщо сімейні відносини між ними не склалися.
С повагою, адвокат.