Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

 
 
Реквизиты для уплати штрафов за нарушение ПДД
 
 
Штраф (от нем. Strafe — наказание)— вид наказания; денежное взыскание, как правило, в пользу государства, назначаемое за совершение проступка. В законодательстве разных государств наряду с термином «штраф» используется также термин «денежное взыскание». Штраф, как вид наказания, во многих государственно-правовых системах присущ нескольким отраслям права.
 
 
 
 
 
 
 
 
ДЕРЖАВНЕ КАЗНАЧЕЙСТВО УКРАЇНИ
ЛИСТ
 
від 28.11.2008 р. N 8-09/1101-20377

Національному банку України
 
 
 
    В зв'язку з набранням чинності Закону України від 24.09.2008 N 586-VI "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" в Головних управліннях Державного казначейства України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі відкриті рахунки для зарахування надходжень від сплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху.
 
    З метою забезпечення своєчасного зарахування коштів до відповідних бюджетів надаємо повні реквізити рахунків, відкритих в органах Держказначейства для зарахування надходжень від сплати адміністративних штрафів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, та просимо повідомити їх усім банківським установам.
 
 
 
Реквизиты счетов для уплаты штрафов за нарушения ПДД в г. Киеве