Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА
 
01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б     тел. 230-31-34

У Х В А Л А

справа №  15/51-б                                         05.03.09
 
За заявою  Товариства з обмеженою відповідальністю "Тітан Ко"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Автором ЛТД"
про визнання банкрутом
Суддя   Хоменко М.Г.
Представники:
від кредитора - Ульянчук Ю.А.
від боржника - не з"явилися
 
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
 
Заявник звернувся до суду з заявою про порушення справи про визнання боржника банкрутом, оскільки останній неспроможний сплатити борг
Ухвалою господарського суду міста Києва від 05.12.2008 порушено провадження у справі   № 15/51-б.
Постановою господарського суду міста Києва від 18.12.2008 боржника визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором призначено ініціюючого кредитора товариство з обмеженою відповідальністю "Тітан Ко", якого зобов’язано провести ліквідаційну процедуру та надати суду свій звіт і ліквідаційний баланс на затвердження.
До суду надійшли звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, з яких вбачається, що вимоги кредиторів, які визнані господарським судом, не задоволені у зв’язку з тим, що ліквідатором не виявлено майнових активів, які підлягають включенню до ліквідаційної маси.
Відповідно до ч. 6 ст. 31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" всі кредиторські вимоги до банкрута, які не були задоволені за недостатністю майна банкрута, вважаються погашеними.
У зв’язку з тим, що майнових активів банкрута, достатніх для задоволення вимог кредитора, не виявлено, погашення вимог кредитора не відбулося, боржника визнано банкрутом, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс представлені суду, виконані усі необхідні дії на стадії ліквідації банкрута, передбачені Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, наявні всі підстави затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс та ліквідувати юридичну особу товариство з обмеженою відповідальністю "СТС Україна Пром".
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 31, 32, 40, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
                                                                 
У Х В А Л И В:
 
1. Затвердити звіт ліквідатора.
2. Затвердити ліквідаційний баланс станом на 16.02.2009.
          3. Ліквідувати банкрута -  товариство з обмеженою відповідальністю "Авотором ЛТД" (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 15 код ЄДРПОУ 36085432)  як юридичну особу в зв’язку з банкрутством.
4. Київському міському управлінню статистики виключити банкрута - товариство з обмеженою відповідальністю "Авотором ЛТД" (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 15 код ЄДРПОУ 36085432), з державного реєстру підприємств та організацій України.
5. Державній податковій інспекції у Печерському районі м. Києва зняти банкрута з податкового обліку.
6. Державному реєстратору Печерської районної у м. Києві державної адміністрації провести державну реєстрацію припинення юридичної особи - банкрута товариства з обмеженою відповідальністю "Авотором ЛТД" (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 15 код ЄДРПОУ 36085432) та внести  про це запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.
          7. Обслуговуючому банку боржника -  ВАТ "МТБ" закрити рахунок № 26008419231 товариства з обмеженою відповідальністю "Авотором ЛТД" (01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 15 код ЄДРПОУ 36085432).
8. Дію мораторію припинити.
9. Провадження у справі про банкрутство № 15/51-б  припинити.          
      10. Копію ухвали направити заявнику, банкруту, ліквідатору, органу статистики, банку та Державному реєстратору за місцезнаходженням боржника для вчинення певних дій відповідно до  ст. 39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” та повідомлення в визначений Законом строк про судове рішення щодо припинення юридичної особи органи статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування.
 
Суддя                                                                                                               М.Г.Хоменко