Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

                   № 2а-2372/09                              
 
У Х В А Л А  

23 жовтня 2009 року                                                                             м. Київ                          

Голосіївський районний суд м. Києва у складі:  
головуючого - судді                        Мазурик О.Ф.  
секретаря                                          Коруни О.В.  

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та зобов’язання суб’єкта владних повноважень нарахувати і виплатити 30% надбавку до пенсії як «Дитині війни»,  

В С Т А Н О В И В :

23 липня 2009 року позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та зобов’язання суб’єкта владних повноважень нарахувати і виплатити 30% надбавку до пенсії як «Дитині війни».
  24.07.2009 року ухвалою Голосіївського районного суду м. Києва відкрито провадження у справі та призначено судове засідання на 16 жовтня 2009 року о 14.30.
16 жовтня 2009 року позивач в судове засідання не з’явився, належним чином повідомлений про час та місце судового розгляду, що підтверджується зворотнім поштовим повідомленням про особисте отримання ОСОБА_1 14 серпня 2009 року судової повістки (а.с.14). Про причини неприбуття не повідомив, до суду не надходила заява про розгляд справи за його відсутності.
Відповідно до ч. 3 ст. 128 КАС України, судом визнано неявку позивача в судове засідання без поважних причин.
Розгляд справи відкладено на 23.10.2009 року.
16.10.2009 року позивач особисто отримав судову повістку про виклик в судове засідання призначене на 23.10.2009 року, що підтверджується телефонограмою (а.с.23).  
23.10.2009 року позивач, належним чином повідомлений про час та місце судового розгляду без поважних причин   повторно   не прибув в судове засідання. Про причини неприбуття не повідомив, до суду не надходила заява про розгляд справи за його відсутності.
Таким чином, суд дійшов висновку, що позивач повторно не з’явився в судове засідання без поважних причин.
Відповідно до вимог ч. 3 ст. 128, п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.  

Керуючись ч. 3 ст. 128, п. 4 ч. 1 ст. 155 КАС України,  

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Голосіївському районі м. Києва про поновлення пропущеного строку для звернення до суду та зобов’язання суб’єкта владних повноважень нарахувати і виплатити 30% надбавку до пенсії як «Дитині війни» залишити без розгляду.  
Роз’яснити сторонам, що особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.  
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
 
Суддя