Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

Справа № 3-11303/09  

ПОСТАНОВА  

Іменем України  


 23 жовтня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Чередніченко Н.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Заліщаки Тернопільської області, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1  

- за ст. 124 КУпАП  


ВСТАНОВИВ:  


 ОСОБА_1 09.10.2009 року о 10.50 годині по пров. Керамічному в м. Києві, керуючи автомобілем «Пежо» д.н. НОМЕР_1, не врахував дорожню обстановку, внаслідок чого здійснив наїзд на перешкоду (бардюрний камінь), що призвело до пошкодження транспортного засобу,  чим порушив п.п. 12.1 Правил дорожнього руху України.  

      ОСОБА_1 у судове засідання не з»явився, однак суд вважає, що справа може бути розглянута у його відсутність на підставі доказів, які містяться в матеріалах справи.  

      Дослідивши матеріали справи, враховуючи, що ОСОБА_1 своїми діями порушив Правила дорожнього руху, що стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, схемою пригоди, вважаю за необхідне визнати його винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.  

      На підставі викладеного, керуючись ст. 124, 283-285 КУпАП, суд-  


ПОСТАНОВИВ:  


         Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу в доход держави у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень.        

            Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.  

          
 
 Суддя: