Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

Справа № 3-11557/09  
 
ПОСТАНОВА  
 
Іменем України  
 

23 жовтня 2009 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва Чередніченко Н.П., розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Києва, проживаючу за адресою: АДРЕСА_1,  
 за ст. 124 КУпАП, -  
 
ВСТАНОВИВ:  

ОСОБА_1 13.10.2009 року о 15.45 годині по вул.. Короленківскій в м. Києві, керуючи автомобілем «Тойота» д.н. НОМЕР_1, не витримала безпечну дистанцію руху, внаслідок чого здійснила зіткнення з автомобілем Сузукі» д.н. НОМЕР_2, що призвело до пошкодження транспортних засобів, чим порушила п.п. 13.1 Правил дорожнього руху України.  
      ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнала повністю.  
      Дослідивши матеріали справи, враховуючи, що ОСОБА_1 своїми діями порушила Правила дорожнього руху, що підтверджується доказами, які викладені в протоколі про адміністративне правопорушення, схемою пригоди, протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди, вважаю за необхідне визнати її винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.  
      На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 124,  283-285 КУпАП, суд-  
 

ПОСТАНОВИВ:  
 

          Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) гривень.        
           Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.  
         
 
 
Суддя: