Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

РАДА ЄВРОПИ

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

Справа "Федоров проти України"
(Заява N 43121/04)
 
(Стислий виклад остаточного рішення)
 
9 листопада 2006 року
 

28 травня 2003 року Краснолуцький міський суд Луганської області виніс рішення на користь заявника про стягнення заборгованості із заробітної плати у розмірі 1124,27 грн. з державного підприємства "Донбасантрацит". 11 серпня 2003 року відділом державної виконавчої служби було відкрито виконавче провадження. У грудні 2005 року судове рішення, винесене на користь заявника, було повністю виконано.

Європейський суд з прав людини ("Суд") розглянув питання, що стосуються тривалості виконання рішення суду (пункт 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) та права на мирне володіння своїм майном (стаття 1 Першого протоколу до Конвенції).

Розглянувши справу, Суд одноголосно:

1. Оголошує заяву прийнятною;

2. Постановляє, що у цій справі було порушення п. 1 статті 6 Конвенції;

3. Постановляє, що у цій справі було порушення статті 1 Першого протоколу до Конвенції;

4. Постановляє, що

(а) протягом трьох місяців з дня, коли рішення стане остаточним відповідно до пункту 2 статті 44 Конвенції, держава-відповідач має сплатити заявнику суму, що складає 50 євро (п'ятдесят євро) як компенсацію за матеріальну шкоду та 500 євро (п'ятсот євро) за моральну шкоду;

(б) зазначені суми мають бути конвертовані в національну валюту держави-відповідача за курсом на день здійснення платежу, враховуючи будь-який податок, який може підлягати сплаті із зазначених сум;

(в) після закінчення зазначеного тримісячного строку і до повного розрахунку на ці суми нараховуватиметься простий відсоток (simple interest) у розмірі граничної позичкової ставки Європейського центрального банку, яка діятиме в цей період, плюс три відсотки.

5. Відхиляє інші вимоги заявника щодо справедливої сатисфакції.