Поиск
Вы верите в эффективность люстрации судебной системы ?
Да, конечно.
Нет, ничего не измениться.
Мне все равно.

Справа № 2-877/09 р.

 

      

 

Р І Ш Е Н Н Я

       І  М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И

( заочне рішення, вступна та резолютивна частина )

 

02 квітня 2009 року Дніпровський районний суд м. Києва

в складі: головуючого - судді         Стрижеуса А.М.

при секретарі:                   Данилко Л.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в  м. Києві цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації третя особа: КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації" про визнання права власності на переплановану квартиру та зобов’язання вчинити певні дії, -

 

В С Т А Н О В И В :

   

Враховуючи, що для написання повного тексту рішення необхідно певний час, суд вважає за необхідне оголосити вступну та резолютивну частину рішення.

    Керуючись ст.ст.10,150,151,  ЖК України, ст.ст.317,319,331,383 ЦК України, ст. ст. 10, 209, 212, 213, 214, 215, 224-228 ЦПК України, суд -

 

В И Р І Ш И В :

 

    Позов ОСОБА_1  до Дніпровської районної у м. Києві державної адміністрації третя особа: КП "Київське міське бюро технічної інвентаризації" про визнання права власності на переплановану квартиру та зобов’язання вчинити певні дії - задовольнити .

    Визнати за ОСОБА_1  право власності на квартиру АДРЕСА_1 , яка має загальну площу 71,8 кв. м., житлову – 33,1 кв. м. і складається з приміщень: 1) коридор площею 10 кв. м., 2) кухня-їдальня площею 22,1 кв.м., 3) житлове площею 14,5 кв. м., 4) житлове площею 18,6 кв. м., 5) санвузол площею 4,6 кв. м. та балкон площею 2 кв. м.

Зобов'язати Дніпровську районну в м. Києві державну адміністрацію ввести в експлуатацію переплановану квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 71,8 кв. м., що складається з двох житлових кімнат, загальною житловою площею 33,1 кв. м. та скласти відповідний акт.

Зобов'язати Комунальне підприємство "Київське міське бюро технічної інвентаризації" зареєструвати за позивачем – ОСОБА_1  право власності на реконструйовану квартиру, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , загальною площею 71,8 кв. м., що складається з двох житлових кімнат, загальною житловою площею 33,1 кв. м.

Рішення суду може бути оскаржено до Апеляційного суду м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження рішення суду та апеляційної скарги. Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження рішення. Заява про апеляційне  оскарження  та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду м. Києва через Дніпровський районний суд м. Києва.

    Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк встановлений законодавством України, рішення набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, набирає  законної сили після розгляду справи Апеляційним судом м. Києва.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.

 

Суддя:    --